Oryginalne ozdabianie ścian

Nikt nie lubi nudy w aranżacjach wnętrz. Jeśli nie przepadasz za wszechobecną bielą lub beżem i chciałabyś, aby Twoje wnętrza wyróżniały się niezwykłymi dekoracjami wówczas należy zastanowić się nad odpowiednimi dekoracjami w pomieszczeniach.

Jedną z bardzo popularnych opcji aranżacyjnych, jaka ostatnimi czasy zyskuje duże uznanie wśród klientów są dekoracje ścian w formie 3d. Na rynku dostępne są obecnie obrazy, tapety, fototapety czy panele, które mogą być stosowane w najróżniejszych konfiguracjach – wszystko zależy od fantazji i wyobraźni właściciela mieszkania czy domu. Takie obrazy 3d czy fototapety mogą znajdować się na całości ściany – wówczas pomieszczenie optycznie się powiększa i zyskuje zupełnie nowy wymiar. Mogą to być również mniejsze formy, które jedynie będą przyciągać oko i stanowić ciekawą dekorację pomieszczenia.

Te piękne ozdoby można zastosować w praktycznie każdym pomieszczeniu: w salonie, kuchni, łazience czy pokoju dziecięcym. Wszystko zależy od wybranego motywu, jaki znajdzie się na obrazie czy tapecie – w kuchni można pokusić się o wzór kawy lub pięknych i zdrowych warzyw, w pokoju dziecięcym można umieścić tapetę ze zwierzętami lub z ulubionymi bohaterami bajek, a w sypialni z pięknym widokiem na jezioro, góry lub morze.

Wszystkie opcje dozwolone – wystarczy jedynie rozwinąć skrzydła wyobraźni i zacząć działać.