Obrazy do mieszkania i do biura

Wartość dekoracyjna obrazów jest na tyle duża, że chętnie stosowane są w mieszkaniach. Zwykle wieszamy duże obrazy w salonie a nieco mniejsze w sypialni. W obydwu pomieszczeniach obrazy mogą pełnić funkcję dekoracyjną, ale mogą również budować atmosferę w pomieszczeniu. Dobierając odpowiednio motyw obrazu możemy budować nastrój w salonie, w sypialni. Nawet mniejsze obrazy wieszane w przedpokoju spełnią swoja pozytywna rolę w tworzeniu miejsca przyjaznego do zamieszkania.

Bardzo duży wybór motywów na obrazy drukowane na zamówienie spotyka się z możliwością dowolnego ustalania wymiarów obrazu. W praktyce oznacza to, że obrazy mogą w dowolny sposób wpływać na otoczenie, a nasze oczekiwania wobec nich maja szansę na stuprocentową realizację. Obrazy wykonywane z własnego zdjęcia mogą by,c również ciekawym upominkiem dla najbliższych lub przyjaciół.

Obrazy w pomieszczeniach firmowych mogą również dekorować i budować atmosferę wnętrza. Zazwyczaj jest ich więcej, dlatego wybór motywu musi być przemyślany. Byłoby dobrze gdyby była to jednorodna tematyka, ponieważ lepiej to się prezentuje. Tematyczny misz masz nie jest dobrym rozwiązaniem.

Przewaga obrazów nad fototapetami to nie tylko cena, ale również mniejszy wpływ na pomieszczenie. W dodatku ten wpływ daje się sterować, zarówno wielkością, jak i motywem obrazu.